Η Κυπριακή αποστολή μετέβη στο Μαυροβούνιο για τους 19ους Αγώνες Μικρών Κρατών Ευρώπης (ΑΜΚΕ) με στόχο να μαζέψει όσο το δυνατόν περισσότερα μετάλλια.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αθλητών της Κύπρου στους ΑΜΚΕ:

1η Ημέρα

09:00-11:00 (10:00-12:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Iceland W Game1
10:00-11:00 (11:00-12:00 CY) ANGELOPOULOU Mariota & KONSTANTOPOULOU Zoi Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Luxembourg W Game1
10:00-12:00 (11:00-13:00 CY) ASVESTA Sofia (52kg), EVRIPIDOU Nikola (63kg) Cetinje JUDO Individual W Prelims/Repechage/Semis
10:00-12:00 (11:00-13:00 CY) BALARJISHVILI G. (60kg), KOURTIDIS R. (73kg), MICHAEL Ar. (81kg), KROUSSANIOTAKIS G. (90kg) Cetinje JUDO Individual M Prelims/Repechage/Semis
10:00 (11:00 CY) EFSTATHIOU Menelaos, SAVVA Stefanos Budva TENNIS MS Round of 16
followed by SERBAN Raluka, SIOPACHA Maria Budva TENNIS WS Round of 16
10:00-11:30 (11:00-12:30 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina, MELETIE Fotini Tivat TABLE TENNIS Team W Round 1
11:30-13:00 (12:30-14:00 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios, YIANGOU Yiangos Tivat TABLE TENNIS Team M Round 1
15:30-17:30 (16:30-18:30 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina, MELETIE Fotini Tivat TABLE TENNIS Team W Round 2
17:30-19:00 (18:30-20:00 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios, YIANGOU Yiangos Tivat TABLE TENNIS Team M Round 2
16:00-18:00 (17:00-19:00 CY) TBC Cetinje JUDO Individual M & W Finals and medal ceremonies
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU Kalia, PAPAPETROU Tonia Podgorica SWIMMING 100m Freestyle W Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ZAGKAS Omiros Podgorica SWIMMING 100m Freestyle M Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PAPADOPOULOU Chrystalla Podgorica SWIMMING 200m Butterfly W Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PAVLOU Zacharias Podgorica SWIMMING 200m Butterfly M Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 100m Freestyle M&W, 200m Butterfly M&W Medal Ceremonies
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) MOUGIS Sofoklis Podgorica SWIMMING 200m Backstroke M Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) SCHEGOLEVA Alexandra Podgorica SWIMMING 200m Individual Medley W Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 200m Individual Medley M Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 200m Back M&W, 800m, 1500m, 200m IM M&W Medal Ceremonies
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU, NIKOLAIDOU I., PAPADOPOULOU Ch., PAPAPETROU Podgorica SWIMMING 4x100m Freestyle Relay W Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) HADJICHRISTOFOROU, IAKOVIDIS, PAVLOU Z., TSIOPANIS, ZAGKAS Podgorica SWIMMING 4x100m Freestyle Relay M Final
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 4x100m Freestyle Relay M&W Medal Ceremonies
17:00-18:00 (18:00-19:00 CY) ANGELOPOULOU Mariota & KONSTANTOPOULOU Zoi Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Montenegro W Game2
17:45-19:45 (18:45-20:45 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Malta M Game1
18:00-19:00 (19:00-20:00 CY) CHRYSOSTOMOU Georgios & LIOTATIS Antonios Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Montenegro M Game1
20:00-22:00 (21:00-23:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v San Marino M Game1
20:00-22:00 (21:00-23:00 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Montenegro W Game1

 

2η Ημέρα

09:00-13:00 (10:00-14:00 CY) KYRIAKOU Nikolas, MAKRI Andreas Budva (Markovici) SHOOTING Trap M
10:00-11:30 (11:00-12:30 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina, MELETIE Fotini Tivat TABLE TENNIS Team W
10:00 (11:00 CY) TBC Budva TENNIS MS
followed by TBC Budva TENNIS WS
11:00-13:00 (12:00-14:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Montenegro W
11:30-13:00 (12:30-14:00 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios, YIANGOU Yiangos Tivat TABLE TENNIS Team M
12:00-13:00 (13:00-14:00 CY) ANGELOPOULOU Mariota & KONSTANTOPOULOU Zoi Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Liechtenstein W
12:30 Not before (13:30 CY) EFSTATHIOU Menelaos & NEOS Eleftherios Budva TENNIS MD
12:30 Not before (13:30 CY) LOUKA Eleni & SERBAN Raluka Budva TENNIS WD
13:15-15:15 (14:15-16:15 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Luxemburg W
14:00-15:00 (15:00-16:00 CY) CHRYSOSTOMOU Georgios & LIOTATIS Antonios Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Luxembourg M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PANARETOS Panayiotis, ZAGKAS Omiros Podgorica SWIMMING 50m Breaststroke M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) NIKOLAIDOU Christiana Podgorica SWIMMING 100m Backstroke W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) HADJICHRISTOFOROU Tryfonas, IAKOVIDIS Filippos Podgorica SWIMMING 100m Backstroke M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 400m Freestyle M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 50m Br M&W, 100m Back M&W, 400m F M&W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PAPADOPOULOU Chrystalla Podgorica SWIMMING 100m Butterfly W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) MOUGIS Sofoklis, PAVLOU Zacharias Podgorica SWIMMING 100m Butterfly M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) IOANNOU Izabella, SCHEGOLEVA Alexandra Podgorica SWIMMING 200m Breaststroke W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 200m Breaststroke M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 100m Butterfly M&W, 200m Breast M&W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU, IOANNOU I., NIKOLAIDOU I., PAPAPETROU Podgorica SWIMMING 4x200m Freestyle Relay W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) IAKOVIDIS, PAVLOU Z., TSIOPANIS, ZAGKAS Podgorica SWIMMING 4x200m Freestyle Relay M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 4x200m Freestyle Relay M&W
16:00 (17:00 CY) PISIARA Marianna, ATHANASOPOULOU Angeliki Bar ATHLETICS 100m Hurdles W
16:00 (17:00 CY) CHARALAMBOUS Despoina, IOANNIDOU Styliana Bar ATHLETICS High Jump W
16:30-17:30 (17:30-18:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Team M
16:30-17:30 (17:30-18:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Team W
16:35 (17:35 CY) TZIAKOURIS Konstantinos Bar ATHLETICS 110m Hurdles M
16:35 (17:35 CY) KRYUKOV Elvis Elli, PANTELIDES Christos Bar ATHLETICS Long Jump M
16:55 (17:55 CY) ANDREOU Paraskevi, COLOMEITEVA Sanda, PISIARA Marianna Bar ATHLETICS 100m W
17:10 (18:10 CY) AVGOUSTINOU Stavros, CHATZITHEORI Andreas Bar ATHLETICS 100m M
17:25 (18:25 CY) EVANGELIDOU Natalia Bar ATHLETICS 800m W
17:45 (18:45 CY) MICHAILIDIS Panagiotis, SPYROU Stavros Bar ATHLETICS 800m M
17:50-18:15 (18:50-19:15 CY) TBC Bar ATHLETICS 800m W, High Jump W, Long Jump M, 800m M
18:00-20:00 (19:00-21:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Monaco M
18:15 (19:15 CY) EVANGELOU Alexandra, KATSARI Christiana Bar ATHLETICS 400m W
18:15 (19:15 CY) ARISTOTELOUS Maria Bar ATHLETICS Pole Vault W
18:15 (19:15 CY) KONIARAKIS Giorgos Bar ATHLETICS Shot Put M
18:30 (19:30 CY) CHRISTOU Konstantinos, DEMETRIADES Andreas Bar ATHLETICS 400m M
18:50 (19:50 CY) Bar ATHLETICS 5000m M
18:55-19:30 (19:55-20:30) TBC Bar ATHLETICS Javelin W, 5000m M
19:00-20:30 (20:00-21:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Team M
19:00-20:30 (20:00-21:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Team W
19:30 (20:30 CY) TBC Bar ATHLETICS 100m W
19:50 (20:50 CY) TBC Bar ATHLETICS 100m M
20:00-20:20 (21:00-21:20 CY) TBC Bar ATHLETICS 100m W, 100m M, Shot Put M, Pole Vault W
20:00-22:00 (21:00-23:00 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Montenegro M

 

3η Ημέρα

09:00-11:00 (10:00-12:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Liechtenstein W
09:00-10:30 (10:00-11:30 CY) MAKRYGIANNIS Christos, YERASIMOU Christos Budva SHOOTING 10m Air Pistol M
09:00-12:00 (10:00-13:00 CY) KYRIAKOU Nikolas, MAKRI Andreas Budva (Markovici) SHOOTING Trap M
10:00 (11:00 CY) TBC Budva TENNIS MS
followed by TBC Budva TENNIS WS
10:00-12:00 (11:00-13:00 CY) Team Cetinje JUDO Team M & W
10:00-10:30 (11:00-11:30 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios Tivat TABLE TENNIS Double M
10:30-11:00 (11:30-12:00 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina Tivat TABLE TENNIS Double W
11:00-12:30 (12:00-13:30 CY) CHARALAMBOUS Panagiota, PRATSI Constantina Budva SHOOTING 10m Air Pistol W
11:00-11:30 (12:00-12:30 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios Tivat TABLE TENNIS Double M
11:00-13:00 (12:00-14:00 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Monaco W
11:30-12:00 (12:30-13:00 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina Tivat TABLE TENNIS Double W
12:30 Not before (13:30) TBC Budva TENNIS MD
followed by TBC Budva TENNIS WD
followed by NEOS Eleftherios & SERBAN Raluka Budva TENNIS XD
12:30 (13:30 CY) TBC Budva (Markovici) SHOOTING Trap M
13:00 (14:00 CY) TBC Budva SHOOTING 10m Air Pistol M
13:00-14:00 (14:00-15:00 CY) ANGELOPOULOU Mariota & KONSTANTOPOULOU Zoi Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Monaco W
14:00 (15:00 CY) TBC Budva SHOOTING 10m Air Pistol W
16:00-17:00 (17:00-18:00 CY) CHRYSOSTOMOU Georgios & LIOTATIS Antonios Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Liechtenstein M
16:00-18:00 (17:00-19:00 CY) TBC Cetinje JUDO Team M & W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU Kalia, PAPAPETROU Tonia Podgorica SWIMMING 50m Freestyle W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ZAGKAS Omiros Podgorica SWIMMING 50m Freestyle M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU Kalia, NIKOLAIDOU Christiana Podgorica SWIMMING 50m Backstroke W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) HADJICHRISTOFOROU Tryfonas, IAKOVIDIS Filippos Podgorica SWIMMING 50m Backstroke M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) IOANNOU Izabella Podgorica SWIMMING 100m Breaststroke W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PANARETOS Panayiotis, TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 100m Breaststroke M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 50 Fr M&W, 50m Back W&M, 100m Bre M&W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU Kalia, SCHEGOLEVA Alexandra Podgorica SWIMMING 50m Butterfly W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PAVLOU Zacharias, ZAGKAS Omiros Podgorica SWIMMING 50m Butterfly M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 400m Individual Medley M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) NIKOLAIDOU Ioli, PAPAPETROU Tonia Podgorica SWIMMING 200m Freestyle W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TSIOPANIS Thomas Podgorica SWIMMING 200m Freestyle M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 50m Fly W&M, 400m IM W&M, 200m Fr W&M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) ANTONIOU, IOANNOU I., NIKOLAIDOU, SCHEGOLEVA Podgorica SWIMMING 4×100 Medley Relay W
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) PANARETOS, PAVLOU Z., ZAGKAS, ??? Podgorica SWIMMING 4×100 Medley Relay M
16:00-18:30 (17:00-19:30 CY) TBC Podgorica SWIMMING 4×100 Medley Relay M&W
16:00-16:30 (17:00-17:30 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios Tivat TABLE TENNIS Double M
16:00-17:00 (17:00-18:00 CY) KOUREA Louiza, MELETIE Konstantina Tivat TABLE TENNIS Double W
16:00 (17:00 CY) KYRIAKIDOU Styliana Bar ATHLETICS Shot Put W
16:00 (17:00 CY) CHRISTOFI Eleana, KATSARI Christiana, PISIARA Marianna Bar ATHLETICS 400m Hurdles W
16:25 (17:25 CY) VASILEIOU Anastasios Bar ATHLETICS 400m Hurdles M
16:25 (17:25 CY) STYLIANOU Nikandros Bar ATHLETICS Pole Vault M
16:30-16:50 (17:30-17:50 CY) TBC Bar ATHLETICS 400m. Hurdles W, 400m. Hurdles M
16:30-17:30 (17:30-18:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Double M
16:55 (17:55 CY) ANTONIOU Maria, COLOMEITEVA Sanda Bar ATHLETICS 200m W
16:55 (17:55 CY) FOTOPOULOU Filippa, PAIDIOU Christonymfi Bar ATHLETICS Long Jump W
17:10-18:00 (18:10-19:00 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Double W
17:10 (18:10 CY) TBC Bar ATHLETICS Shot Put W
17:15 (18:15 CY) BEECHEY Alexander James, CHATZITHEORI Andreas Bar ATHLETICS 200m M
17:30 (18:30 CY) PANAGIOTOU Meropi Bar ATHLETICS 1500m W
17:50 (18:50 CY) MICHAILIDIS Panagiotis Bar ATHLETICS 1500m M
17:50 (18:50 CY) CHRISTOU Andreas, KONIARAKIS Giorgos Bar ATHLETICS Discus M
18:00-18:30 (19:00-19:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Double M
18:00-20:00 (19:00-21:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Montenegro M
18:00 (19:00 CY) TBC Bar ATHLETICS 1500m W
18:10 (19:10 CY) HANDZLIK Dagmara Bar ATHLETICS 10.000m W
18:15-18:50 (19:15-19:50 CY) TBC Bar ATHLETICS 1500m M, Long Jump W, Pole Vault M
18:50-19:30 (19:50-20:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Double W
19:00 (20:00 CY) TBC Bar ATHLETICS 10.000m W
19:00 (20:00 CY) TBC Bar ATHLETICS 400m W
19:20 (20:20 CY) TBC Bar ATHLETICS Discus M
19:15 (20:15 CY) TBC Bar ATHLETICS 400m M
19:30-19:50 (20:30-20:50 CY) TBC Bar ATHLETICS 400m W, 400m M
19:35 (20:35 CY) FRAGKOU Nikolas Bar ATHLETICS 3000m Steeple M
19:40 (20:40 CY) TBC Bar ATHLETICS 3000m Steeple M

 

4η Ημέρα

09:00-11:00 (10:00-12:00 CY) TBC Budva BEACH VOLLEY Cyprus v TBC M
09:00-12:30 (10:00-13:30 CY) SAVVIDES Djovanis Budva (Markovici) SHOOTING Double Trap M
09:00-10:30 (10:00-11:30 CY) CHARALAMBOUS Andreas, EVANGELOU Georgios Budva SHOOTING 10m Air Rifle M
10:00 (11:00 CY) TBC Budva TENNIS MD
followed by TBC Budva TENNIS WD
followed by TBC Budva TENNIS XD
10:00-17:00 (11:00-18:00 CY) HRISTONOV Hristo, YIANGOU Marios Tivat TABLE TENNIS Singles M & W
11:00-12:30 (12:00-13:30 CY) CONSTANTINOU Marilena, PAPASOZOMENOU Kalliopi Budva SHOOTING 10m Air Rifle W
12:00-13:00 (13:00-14:00 CY) ANGELOPOULOU Mariota & KONSTANTOPOULOU Zoi Budva BEACH VOLLEY Cyprus v Malta W
13:00 (14:00 CY) TBC Budva SHOOTING 10m Air Rifle M
13:00-15:00 (14:00-16:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v San Marino W
13:15-15:15 (14:15-16:15 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Luxembourg M
14:00 (15:00 CY) TBC Budva SHOOTING 10m Air Rifle W
15:30-17:30 (16:30-18:30 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Malta W
16:00 (17:00 CY) TBC Bar ATHLETICS 100m Hurdles W
16:00 (17:00 CY) PAIDIOU Christonymfi Bar ATHLETICS Triple Jump W
16:00 (17:00 CY) BATZAVALIS Paris, SAVVA Spyros Bar ATHLETICS Javelin M
16:15 (17:15 CY) TBC Bar ATHLETICS 110m. Hurdles M
16:30 (17:30 CY) TBC Bar ATHLETICS 200m W
16:30 (17:30 CY) IOANNOU Kyriakos, PAMPAKAS Kyriakos Bar ATHLETICS High Jump M
16:30-17:30 (17:30-18:30 CY) TBC Budva BEACH VOLLEY Cyprus v TBC M
16:40 (17:40 CY) TBC Bar ATHLETICS 200m M
16:50 (17:50 CY) HANDZLIK Dagmara, PANAGIOTOU Meropi Bar ATHLETICS 5000m W
16:55-17:20 (17:55-18:20) TBC Bar ATHLETICS 100mH W, 110m.H M, 200m W, 200m M
17:25 (18:25 CY) FRAGKOU Nikolas Bar ATHLETICS 10.000m M
17:30-18:30 (18:30-19:30 CY) TBC Budva BEACH VOLLEY Cyprus v TBC M
17:30 (18:30 CY) ACHILLEOS Longinos, NIKOLAOU Grigoris Bar ATHLETICS Triple Jump M
17:30 (18:30 CY) KYRIAKIDOU Styliana, LADA Androniki Bar ATHLETICS Discus W
17:30-17:55 (18:30-18:55 CY) TBC Bar ATHLETICS 5000m W, Triple Jump W, Javelin M
18:00 (19:00 CY) TBC Budva (Markovici) SHOOTING Double Trap M
18:00 (19:00 CY) ANDREOU, ANTONIOU, COLOMEITEVA, FOTOPOULOU F., PISIARA, ATHANASOPOULOU Bar ATHLETICS 4x100m W
18:10 (19:10 CY) AVGOUSTINOU, BEECHEY, CHATZITHEORI, IOANNOU F., KRYUKOV, KYRIAKOU G. Bar ATHLETICS 4x100m M
18:15-19:30 (19:15-20:30 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Singles M & W
18:15 (19:15 CY) TBC Bar ATHLETICS 10.000m M
18:20 (19:20 CY) CHRISTOFI E., COLOME, EVANGELIDOU, EVANGELOU, KATSARI, PANAGIOTOU M., PISIARA Bar ATHLETICS 4x400m W
18:35 (19:35 CY) CHRISTOU, CHRYSOSTOMOU, DEMETRIADES, SPYROU, VASILEIOU Bar ATHLETICS 4x400m M
18:40-19:15 (19:40-20:15 CY) TBC Bar ATHLETICS Tr M, 4x100m W&M, Di W, Hi M, 4×400 W&M
20:00-22:00 (21:00-23:00 CY) Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Luxembourg M

 

5η Ημέρα

08:30-10:30 (09:30-11:30 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Iceland W
TBC 09:00-13:00 Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Luxembourg W
10:00 (11:00 CY) TBC Budva TENNIS MS
followed by TBC Budva TENNIS WS
followed by TBC Budva TENNIS XD
10:00-11:00 (11:00-12:00 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Singles W
10:45-12:45 (11:45-13:45 CY) Team Bar BASKETBALL Cyprus v Iceland M
11:00-12:00 (12:00-13:00 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Singles M
12:00 (13:00 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Singles W
13:00 (14:00 CY) TBC Tivat TABLE TENNIS Singles M
TBC 14:00-20:00 Team Budva VOLLEYBALL Cyprus v Iceland M

Ευχόμαστε πολλές επιτυχίες στην Κυπριακή αποστολή!

Copyright © 2019 OnlinEpikairotita.com